1. liga: Podsumowanie 33. kolejki. Wyniki i skróty meczów

W sobotnie popołudnie zakończyliśmy zmagania w trzydziestej trzeciej kolejce pierwszej ligi. Pewni awansu mogą być już piłkarze Górnika Łęczna oraz GKS Bełchatów. Popularni „Brunatni” zapewnili sobie awans właśnie dziś pokonując na wyjeździe zespół Kolejarza Stróże 1-0. Zobacz komplet wyników.

Piłkarze GKS Bełchatów w ramach przedostatniej kolejki pierwszej ligi zagrali na wyjeździe z zespołem Kolejarza Stróże. Bełchatowianie potwierdzili swoją przewagę wygrywając skromnie 1-0. Bramkę dla „Brunatnych” strzelił Michał Mak w dziewiątej minucie. Tymczasem komplet punktów zainkasowali zawodnicy Dolcana Ząbki, którzy przed własną publicznością pokonali 4-2 Puszczę Niepołomice. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Grzegorz Piesio, a po jednym dołożyli jeszcze Paweł Tarnowski i Szymon Matuszek. Warto również wspomnieć o wyjazdowej wygranej Chojniczanki Chojnice, która pokonała 4-1 zespół Energetyk ROW Rybnik.

Remisem 1-1 zakończyło się natomiast starcie w Gdyni, gdzie miejscowa Arka podzieliła się punktami z Olimpią Grudziądz. Przyjezdni prowadzili od czterdziestej czwartej minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Marcin Smoliński. Tuż przed zakończeniem meczu do wyrównania doprowadził Bartosz Ślusarskim. Takim samym rezultatem zakończył się również pojedynek pomiędzy Górnikiem Łęczna a Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Bramkę dla łęcznian strzelił Grzegorz Bonin. Warto na koniec wspomnieć o remisie GKS Katowice z GKS Tychy. Bramki dla katowiczan strzelali Cholerzyński, Czerwiński i Wróbel, z kolei dla tyszan – Docekal, Popović oraz Mączyński.

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Flota Świnoujście

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.