30 milionów euro za transfer Gundogana

Juventus Turyn
fot. google.com

Przedstawiciele Juventusu Turyn myślą intensywnie nad zimowymi wzmocnieniami pierwszego zespołu. Nie od dzisiaj wiadomo, że na celowniku mistrzów kraju znajduje się Ilkay Gundogan reprezentujący  barwy Borussii Dortmund – czytamy w dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport.

Już pewien czas temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o planach transferowych Juventusu Turyn, w których uwzględniono wspominanego we wstępie Ilkaya Gundogana. W dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport możemy przeczytać, że mistrzowie Włoch są skłonni zapłacić za 25-letniego zawodnika około trzydzieści milionów euro, jednak nie wiadomo, czy taka oferta przekona Niemców do sprzedaży kluczowego zawodnika.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Borussia Dortmund nie jest bowiem przekonana do sprzedaży Ilkaya Gundogana już w zimowym okienku transferowym. Ewentualną zgodę niemieckiego klubu może spowodować jedynie atrakcyjna finansowo oferta. W przeciwnym wypadku władze Juventusu Turyn będą musieli poczekać do zakończenia obecnego sezonu. Dodajmy, że środkowy pomocnik w obecnym sezonie wystąpił łącznie w dwudziestu ośmiu spotkaniach, w których strzelił dwie bramki oraz pięciokrotnie asystował.

źródło: Gazzetta dello Sport

Opublikowany w Bez kategorii