Abel Ruiz odejdzie z Barcelony? Chcą go Arsenal i Chelsea!

fot. wikipedia przez google.pl
fot. wikipedia przez google.pl

Wkrótce możemy być świadkami bardzo ciekawej walki klubów na rynku transferowym. Dziennikarzom angielskiej gazety Sunday People udało się dowiedzieć, że przedstawiciele Chelsea i Arsenalu Londyn poważnie zainteresowali się usługami Abela Ruiza reprezentującego barwy FC Barcelony.

Wspominany we wstępie zawodnik nie jest obecnie związany profesjonalną umową z FC Barceloną, dlatego przedstawiciele wspominanych klubów mają ułatwione zadanie w ewentualnym transferze. Okazuje się, że w ostatnim czasie na meczach młodzieżowych drużyn Katalończyków bardzo często przebywa Francis Cagigo odpowiedzialny za skautowanie młodych piłkarzy w Arsenalu Londyn.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kanonierzy nie są jednak osamotnieni. Angielskie media twierdzą, że Abel Ruiz znajduje się również w orbicie zainteresowań władz Chelsea Londyn. Okazuje się, że działacze mistrzów kraju mieli kontaktować się już z 16-letnim piłkarzem i jego rodzicami, aby omówić kwestię ewentualnej przeprowadzki na Stamford Bridge. Na chwilę obecną nie wiadomo, jak dokładnie zakończy się cała sprawa, będziemy na pewno śledzili ją na bieżąco.

źródło: Sunday People