Adam Frączczak wraca do treningów!

Pogoń SzczecinBardzo dobra wiadomość dla kibiców Pogoni Szczecin. Okazuje się, że trener Kosta Runjaić juz w najbliższym czasie będzie mógł skorzystać z usług Adama Frączczaka. 30-letni zawodnik z powodu urazu głowy nie mógł trenować przez ostatnie dwa tygodnie.

Adam Frączczak nabawił się kontuzji w trakcie ligowego spotkania z Jagiellonią Białystok, kiedy zderzył się z bramkarzem Marianem Kelemenem. Piłkarz Pogoni opuścił boisko, a zaraz po meczu udał sie na badania tomograficzne, które wykazały wstrząśnienie mózgu. 30-latek nie mógł trenować przez ostatnie dwa tygodnie.

Z informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że Adam Frączczak czuje się już bardzo dobrze i dostał od lekarzy zgodę na treningi z pierwszym zespołem. To oznacza, że będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na kolejne spotkania w polskiej Ekstraklasie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– W tym sezonie Frączczak jest najlepszym strzelcem Dumy Pomorza w ekstraklasie – w 14 występach zdobył cztery bramki. W poprzednich rozgrywkach wychowanek Żaków 94 Kołobrzeg również był najskuteczniejszy (12 goli) – podsumowano w materiale Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *