Adam Nawałka powoła zawodników na zgrupowanie!

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Trener Adam Nawałka w piątek ma podać nazwiska zawodników, których powoła na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Polacy w najbliższym czasie rozegrają dwa towarzyskie spotkania z Nigerią oraz Koreą Południową.

Dobrą wiadomością jest fakt powrotu Arkadiusza Milika. Napastnik reprezentacji Polski czuje się już dobrze, dlatego zostanie powołany na najbliższe zgrupowanie kadry. – Napastnik Napoli wrócił na boisko po półrocznej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego w kolanie. Zagrał 15 minut w meczu z AS Roma (2:4). 24-latek powtarza cykl z poprzedniego sezonu. Ta sama kontuzja, inne kolano, większa ostrożność. Za pierwszym razem powrót, od momentu zerwania (8 października 2016, el. MŚ z Danią) do pierwszego spotkania, w którym wystąpił (28 lutego 2017, Puchar Włoch z Juventusem), zajął mu 142 dni. Tym razem rehabilitacja była mniej brawurowa. Od kontuzji (23 września 2017, Serie A ze SPAL) do restartu (3 marca) minęło 18 dni więcej niż rok temu – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Najprawdopodobniej nową twarzą w reprezentacji Polski będzie Bartosz Białkowski. Bramkarz bardzo dobrze radzi sobie na boiskach angielskiej Championship i zajmie miejsce Łukasza Skorupskiego. – 30-latek pierwszy raz zagości w dorosłej kadrze. W lutym Nawałka rozmawiał z nim w Anglii. Był na meczu z Burton Albion (0:0). Białkowski po 11 latach spotka się z Grzegorzem Krychowiakiem i Szczęsnym. W 2007 roku był podstawowym bramkarzem kadry do lat 20 podczas mistrzostw świata w Kanadzie – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *