Adama Traore wypożyczony do Liverpoolu

liverpool_fc
fot. google.com

Wszystko wskazuje na to, że działacze Liverpoolu nie zakończyli letnich wzmocnień zespołu trenera Brendana Rodgersa. Okazuje się bowiem, że przedstawiciele The Reds przebywają obecnie w Barcelonie, gdzie negocjują wypożyczenie Adama Traore – poinformowali dziennikarze Mundo Deportivo.

Trzeba przyznać szczerze, że przedstawiciele Liverpool FC nie zwalniają tempa w letnim okienku transferowym. Do drużyny trenera Brendana Rodgersa dołączają kolejni zawodnicy, a teraz okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Mundo Deportivo wynika, że The Reds przebywają w Barcelonie, gdzie negocjują wypożyczenie Adama Traore.

19-letni napastnik jest wyróżniającą się postacią młodego pokolenia. Wychowanek FC Barcelony w przyszłości ma stanowić o sile pierwszego zespołu, dlatego teraz mógłby zostać wypożyczony do Liverpoolu, gdzie zbierałby cenne doświadczenie. Włodarzom z Anfield Road bardzo zależy na sprowadzeniu zawodnika, ponieważ nie tak dawno sprzedali Raheema Sterlinga do Manchesteru City.

źródło: Mundo Deportivo

Opublikowany w Bez kategorii