Alberto Moreno na celowniku Realu Madryt. Będzie transfer?

Real Madryt
fot. google.com

Niewykluczone, że działacze Realu Madryt jeszcze przed zakończeniem letniego okienka transferowego sprowadza do swojego zespołu jednego zawodnika. Dziennikarzom stacji Eurosport udało się bowiem dowiedzieć, że na celowniku Królewskich znalazł się Alberto Moreno reprezentujący barwy Liverpool FC.

Przedstawiciele Realu Madryt nie tak dawno zdecydowali się na wypożyczenie Fabio Coentrao do AS Monaco, dlatego trener Rafael Benitez ma do swojej dyspozycji Alvaro Arbeloa oraz Nacho. Dla nowego szkoleniowca to za mało, dlatego niebawem będzie chciał sprowadzić do siebie kolejnego gracza występującego właśnie na tej pozycji. Dziennikarzom stacji Eurosport udało się dowiedzieć, że głównym kandydatem jest wspominany we wstępie Alberto Moreno z Liverpoolu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

23-letni zawodnik The Reds nie raz podkreślał, że z chęcią wróciłby do ojczyzny, dlatego wydaje się, że skorzystałby z propozycji Realu Madryt. Dodajmy, że Alberto Moreno w minionym sezonie wystąpił łącznie w 28 spotkaniach angielskiej Premier League.

źródło: Eurosport

Opublikowany w Bez kategorii