Andres Iniesta nie przedłużył umowy z Barceloną!

fc barcelona
fot. fcbarcelona.cat

Andres Iniesta wciąż nie podpisał nowego kontraktu z FC Barceloną. Przedstawiciele klubu uspokajają twierdząc, że zawodnik wkrótce złoży podpis pod nową umową, choć sam zawodnik zaprzeczył tym doniesieniom. Całą sytuację chcieliby wykorzystać działacze Juventusu Turyn.

– Po raz kolejny Josep Maria Bartomeu ośmieszył klub przed całym światem. Powiedział, że wszystkie warunki kontraktu z Andresem Iniestą są już ustalone i Hiszpan podpisze ją w najbliższych tygodniach. Pomocnik szybko temu zaprzeczył. Spytany na lotnisku El Prat po meczu Hiszpania – Liechtenstein, czy jest bliski przedłużenia umowy odpowiedział krótko: „Nie!” – możemy przeczytać w dzisiejszym materiale opublikowanym w serwisie internetowym Przeglądu Sportowego.

Całą sytuację chcą wykorzystać przedstawiciele Juventusu Turyn, którzy pokazali już, że potrafią ściągnąć dobrych zawodników. Teraz pojawiła się szansa sprowadzenia Andresa Iniesty za darmo, a 33-letni pomocnik wciąż gwarantuje wysoką jakość gry.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Mamy lepszy zespół niż przed rokiem. Nie ma już tria MSN, ale jest bardziej wyrównana drużyna. Nie rozumiem, skąd bierze się pesymizm. Czytam pełno negatywnych komentarzy, ale z żadnym z nich się nie zgadzam – powiedział Bartomeu.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *