Antonio Rudiger w Chelsea? Możliwy transfer obrońcy!

chelsea londyn
fot. sport.gentside.com

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przedstawiciele Chelsea Londyn pozyskają wkrótce bardzo wartościowego zawodnika grającego na pozycji środkowego obrońcy. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Stuttgarter Zeitung wynika, że The Blues rozważają transfer Antonio Rudigera z VfB Stuttgart.

W ostatnim czasie nie mówi się zbyt wiele w mediach o planach transferowych Chelsea Londyn. Wszystko może zmienić się w przeciągu kilku najbliższych dni. Angielskie media donoszą o zaawansowanych rozmowach z Radamelem Falcao, a wkrótce nowym bramkarzem drużyny ma zostać Asmir Begović ze Stoke City. To jednak nie koniec, ponieważ trener Jose Mourinho chce kupić również środkowego obrońcę.

Tymczasem dziennikarze gazety Stuttgarter Zeitung poinformowali, że na celowniku Chelsea Londyn znalazł się Antonio Rudiger z VfB Stuttgart. 22-letni reprezentant Niemiec mógłby zostać sprzedany za 18 milionów euro, co nie stanowi żadnego problemu dla Anglików. Trener Jose Mourinho podkreśla, że Antonio Rudiger mógłby zostać następcą Johna Terry’ego, któremu coraz bliżej do zakończenia piłkarskiej kariery.

źródło: Stuttgarter Zeitung

Opublikowany w Bez kategorii