Antun Palić na celowniku Legii Warszawa!

Nie można wykluczyć faktu, że Legia Warszawa w letnim okienku transferowym sięgnie po chorwackiego pomocnika. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy serwisu internetowego futbol.pl wynika, że w kręgu zainteresowań klubu znalazł się Antun Palić reprezentujący barwy Dinama Bukareszt.

Przedstawiciele Legii Warszawa po zakończeniu obecnego sezonu będą chcieli sprowadzić do swojego zespołu kilku ciekawych zawodników. Jedną z opcji jest transfer nowego piłkarza na środek pomocy, dlatego skauci klubu mieli obserwować wspominanego we wstępie Antuna Palicia grającego na co dzień w ekipie Dinama Bukareszt. Warto dodać, że Chorwat swego czasu był na testach w Cracovii, ale ostatecznie nie zdecydowano się na jego transfer.

Antun Palić był jednak po przygodzie w zespole z Bangkoku. Ostatecznie trafił do słoweńskiego NK Krka, a od sierpnia 2015 roku gra dla Dinama Bukareszt. 28-letni pomocnik z Chorwacji ma udany sezon – łącznie wystąpił w dwudziestu dwóch spotkaniach ligi rumuńskiej, w których strzelił jednego gola i zanotował dziesięć asyst. Ponadto trzykrotnie asystował i zdobył jedną bramkę w Pucharze Rumunii. Antun Palić wcześniej grał dla NK Zagrzeb, Dinama Zagrzeb, czy cypryjskiej AEK Larnaka.

źródło: futbol.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *