Arda Turan w Manchesterze United? Agent zaprzecza

manchester_united
fot. worldsoccertalk.com

Wciąż nie wiadomo, gdzie w nadchodzącym sezonie będzie grać Arda Turan. Pomocnik reprezentacji Turcji nosi się z zamiarem opuszczenia klubu, a jego usługami poważnie zainteresowani są między innymi przedstawiciele Manchesteru United.

Zagraniczne media podały, że Arda Turan jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Manchesterem United. Część dziennikarzy twierdzi nawet, że pomocnik reprezentacji Turcji pomyślnie przeszedł testy medyczne. Wszystkiemu zaprzeczył jednak menadżer zawodnika. – Arda Turan nie spotkał się z przedstawicielem Manchesteru United, a tym bardziej nie przeszedł testów medycznych – zapewnił Ahmed Bulut.

Agent pomocnika zdradził dodatkowo kilka szczegółów. – Nowy zespół Turana poznamy w piątek. FC Barcelona to na pewno ciekawy wybór, podobnie zresztą jak PSG i Manchester United – kontynuował. Arda Turan jest związany kontraktem z Atletico Madryt do czerwca 2017 roku. W minionym sezonie zagrał w 32 spotkaniach hiszpańskiej Primera Division, w których strzelił dwie bramki oraz czterokrotnie asystował.

źródło: NTV Spor

Opublikowany w Bez kategorii