Arsenal i Chelsea z zakazami transferowymi?!

FIFA
fot. google.com

Zapowiada nam się prawdziwa rewolucja na rynku transferowym. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety AS wynika, że FIFA zamierza ukarać zakazem transferowym kolejne kluby, w tym Arsenal i Chelsea Londyn. Przypomnijmy, że obecnie w ten sposób jest ukarana FC Barcelona.

FIFA wciąż bada działania klubów w sprawie podpisywania kontraktów z młodymi zawodnikami. Nie tak dawno byliśmy świadkami surowej kary dla FC Barcelony, która nie mogła finalizować transferów przez kolejne okienka. Katalończycy pierwszego zawodnika będą mogli oficjalnie zatwierdzić w styczniu 2016 roku. Tymczasem kilka dni temu poruszaliśmy u nas temat Realu Madryt, który również powinien zostać ukarany rocznym zakazem transferowym.

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień, ponieważ jak wynika z informacji dziennikarzy gazety AS, kolejnymi klubami, które nielegalnie podpisywały umowy z młodymi piłkarzami są Arsenal i Chelsea Londyn. Trwa postępowanie w ich sprawie, dlatego przedstawiciele obu klubów muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

źródło: AS

Opublikowany w Bez kategorii