Arturo Vidal odejdzie z Bayernu do Interu?!

bayern monachium
fot. google.com

Arturo Vidal może niebawem zmienić klub. Z nieoficjalnych informacji zagranicznych dziennikarzy wynika, że zawodnik Bayernu Monachium ponownie znalazł się w kręgu zainteresowań Interu Mediolan. Dodajmy, że do zmiany klubu miałoby dojść już w zimowym okienku transferowym.

– Już od jakiegoś czasu mówi się o potencjalnym transferze Vidala. Teraz plotki są jeszcze większe, niż wcześniej. Z Bayernem Monachium pożegnał się bowiem Carlo Ancelotti, co ma przyspieszyć odejście reprezentant Chile – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Włoskie media dodają, że transferem Arturo Vidala poważnie zainteresowani są przedstawiciele Interu Mediolan. Włosi chcieliby wypożyczyć reprezentanta Chile z Bayernu Monachium, a w umowie zawarliby opcję transferu definitywnego. Działacze obu klubów mają wkrótce usiąść do rozmów i ustalić szczegóły przeprowadzki zawodnika do Włoch.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

W tym momencie warto dodać, że Arturo Vidal jest związany umową z Bayernem Monachium, która wygasa w czerwcu 2019 roku. Będziemy bacznie obserwować temat transferu piłkarza w przerwie zimowej.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *