Azdren Lullaku nie trafi do Lecha Poznań

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Kilka dni temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o możliwym transferze nowego napastnika do Lecha Poznań. W kręgu zainteresowań Kolejorza znalazł się Azdren Llullaku z rumuńskiego Gaz Metan, aczkolwiek reprezentant Albanii ma przenieść się do tureckiego Sivassporu – poinformowali dziennikarze Digisport.

Skauci Lecha Poznań bacznie przyglądają się napastnikom, którzy w przyszłości mogliby zasilić szeregi pierwszego zespołu. Jednym z takich zawodników był wspominany we wstępie Azdren Llulaku, który ma za sobą naprawdę udaną rundę na boiskach ligi rumuńskiej – wystąpił łącznie w dwudziestu spotkaniach, w których zdobył szesnaście bramek.

Poznaniacy zainteresowali się transferem 28-letniego napastnika, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że Albańczyk przeprowadzi się do Turcji. Menadżer piłkarza ustalił bowiem warunki transferu do Sivassporu, który zapłaci za niego tylko 100 tysięcy euro. Jego umowa z Gaz Metan wygasa bowiem już w czerwcu 2017 roku.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto dodać, że Azdren Llulaku podpisze kontrakt z Turkami obowiązujący przez 3,5 roku, a rocznie będzie zarabiał około 275 tysięcy euro. Tymczasem drużyna Lecha Poznań pozostaje z Marcinem Robakiem, Dawidem Kownackim i powracającym po kontuzji Nicki Bille Nielsenem.

źródło: transfery.info

Opublikowany w Bez kategorii