Berbatov wypożyczony do AS Monaco!

fot. asm-fc.com
fot. asm-fc.com

Przedstawiciele AS Monaco dopięli do końca wypożyczenie Dimitra Berbatova, który przez najbliższe pół roku będzie miał okazję spróbować swoich sił we francuskiej Ligue 1. Wielokrotny reprezentant Bułgarii nie ukrywał radości, że będzie mógł reprezentować barwy tak wielkiego klubu z Księstwa Monako. Doświadczony napastnik w ostatnim czasie reprezentował barwy angielskiego Fulham.

Włodarze francuskiego AS Monaco dosyć długo trzymali swoich kibiców w niepewności. Na kilkadziesiąt minut przed zakończeniem zimowego okienka transferowego poinformowano o wypożyczeniu Dimitara Berbatova. Wielokrotny reprezentant Bułgarii pomyślnie przeszedł testy medyczne, dzięki czemu mógł podpisać kontrakt z nowym klubem. Umowa wypożyczenia będzie obowiązywała do końca bieżącego roku. – Jestem niezwykle szczęśliwy i podekscytowany. Nie mogę doczekać się pierwszego treningu z nowymi kolegami. To nowy rozdział w mojej karierze – powiedział Dimitar Berbatov po podpisaniu kontraktu.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Dimitar Berbatov jest wychowankiem CSKA Sofia, skąd trafił do niemieckiego Bayeru Leverkusen, a następnie do angielskiego Tottenhamu Londyn. Od 2008 do 2012 roku reprezentował barwy Manchesteru United, by przenieść się do Fulham. W barwach ostatniego klubu strzelił dziewiętnaście bramek w pięćdziesięciu spotkaniach.

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii