Betis Sevilla walczy o Celebana

fot. Giuseppe Cacace
fot. Giuseppe Cacace

Już wkrótce możemy mieć kolejnego Polaka na boiskach hiszpańskiej Primera Division. Zagraniczne media spekulują, że włodarze Betisu Sevilla przymierzają się do sprowadzenia Piotra Celebana z FC Vaslui. Hiszpanie muszą się jednak spieszyć, ponieważ okienko transferowe zamyka się już dzisiaj o północy. W najbliższym czasie przekonamy się, czy transfer zostanie potwierdzony.

Przedstawiciele Betisu Sevilla na gwałt potrzebują ciekawych zawodników, którzy pomogą utrzymać zespół w Primera Division. Jednym z piłkarzy, którzy może wkrótce zasilić szeregi drużyny jest Piotr Celeban. Reprezentant Polski porozumiał się już z włodarzami klubu w sprawie indywidualnego kontraktu, który zawiera dwie opcje – utrzymanie się, bądź spadek Betisu z ligi hiszpańskiej. Wiele zależy teraz od rozmów przedstawicieli obu klubów. Jeśli osiągną porozumienie do północy dnia dzisiejszego, to będziemy mieli kolejnego zawodnika z Polski na Półwyspie Iberyjskim. Przypomnijmy, że już teraz obrońcą Betisu jest inny reprezentant Polski, Damien Perquis.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!

Opublikowany w Bez kategorii