Bjelica wyrzucony na trybuny. Zobacz co powiedział!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo z zespołem Piasta Gliwice. Trener Nenad Bjelica w drugiej części meczu zdenerwował się na sędziego Bartosza Frankowskiego, który postanowił ukarać Chorwata i oddelegować go na trybuny gliwickiego stadionu.

Z informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że sędzia Bartosz Frankowski w protokole meczowym dokładnie zapisał słowa szkoleniowca Lecha Poznań. – Dotarliśmy do zapisu Frankowskiego w pomeczowym dokumencie, który zostanie przesłany do PZPN. „Trener Lecha Poznań Nenad Bjelica usunięty został ze strefy technicznej w 60. minucie. Pomimo dwukrotnych ostrzeżeń (1. krok w wykonaniu sędziego technicznego, 2. krok sędziego głównego) za agresywne okrzyki w stronę sędziego głównego. Po usunięciu trener krzyczał do sędziego „J*bie tie matter i co zrobiłem k***a!” – czytamy w materiale Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Chorwat trafił na trybuny, a teraz jego sprawą zajmie się Komisja Ligi. Nie obędzie się bez kary indywidualnej. To oznacza, że w następnych spotkaniach zespół Lecha Poznań poprowadzi najprawdopodobniej trener Rene Poms. Warto bowiem pamiętać, że Komisja Ligi będzie bazować na opinii Kolegium Sędziów i wspominanym protokole meczowym. To nie skończy się dobrze dla opiekuna poznańskiego Lecha.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *