Błaszczykowski będzie trenował indywidualnie!

jakub błaszczykowski
fot. pilka24.com.pl

Ciężko jest sobie wyobrazić reprezentację Polski bez Jakuba Błaszczykowskiego na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji. Skrzydłowy po ostatnich problemach zdrowotnych wziął sprawy w swoje ręce i będzie indywidualnie przygotowywał się w Polsce.

– Reprezentant Polski i zawodnik VfL Wolfsburg robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia i na boisko. Przez najbliższe tygodnie będzie przygotowywał się indywidualnie, w Polsce. Jakub Błaszczykowski walczy z czasem, aby zdążyć na mundial w Rosji – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Przypomnijmy, że 32-letni reprezentant Polski po raz ostatni zagrał 13 listopada z Meksykiem, a także kilka dni wcześniej w ligowym meczu z Herthą Berlin. Od tego czasu przechodził żmudną rehabilitację. Ostatnio wrócił do treningów z VfL Wolfsburg, ale nie ma wielkich szans na regularną grę w zespole.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Indywidualne treningi Błaszczykowskiego

– Ostatnio wrócił do treningów z zespołem, lecz tylko na chwilę. Sztab medyczny i przygotowania fizycznego „Wilków” widocznie nie był w stanie mu pomóc w powrocie do formy upoważniającej do regularnej gry. Piłkarz poprosił więc klub, aby dał mu zielone światło na indywidualne zajęcia ze specjalistą w Polsce. I taką zgodę otrzymał – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *