Boruc i Teodorczyk poza reprezentacją Polski?!

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

W najbliższym czasie możemy spodziewać się sporych porządków w reprezentacji Polski. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że wkrótce z kadrą mogą pożegnać się Artur Boruc oraz Łukasz Teodorczyk.

Przypomnijmy, że dziennikarzom Przeglądu Sportowego udało się dowiedzieć o niezbyt dobrym zachowaniu kilku zawodników reprezentacji Polski w trakcie ostatniego zgrupowania. Cześć z piłkarzy miała nawet imprezować, dlatego wkrótce możemy spodziewać się reakcji ze strony sztabu szkoleniowego. – Adam Nawałka przyjrzy się funkcjonowaniu kadry – powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

Selekcjoner reprezentacji Polski zamierza wyciągnąć odpowiednie konsekwencje, a na cenzurowanym znajdują się Artur Boruc i Łukasz Teodorczyk. Obecnie nie wiadomo czy obaj zawodnicy zostaną powołani na zbliżające się spotkania – eliminacji Mistrzostw Świata z Rumunią oraz towarzyski ze Słowenią. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski w ostatnich dniach zainkasowała komplet punktów w meczach eliminacji Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni najpierw wygrali 3-2 z Danią, a następnie w dramatycznych okolicznościach ograli 2-1 kadrę Armenii.

źródło: Przegląd Sportowy