Breel Embolo na celowniku FC Barcelony

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Działacze FC Barcelony mogą wkrótce pokusić się o sprowadzenie bardzo ciekawego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Bild wynika, że skauci Katalończyków bacznie obserwuję Breela Embolo reprezentującego barwy FC Basel.

Breel Embolo znany jest przede wszystkim kibicom Lecha Poznań, ponieważ miał okazję zaprezentować się poznaniakom w starciach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Zaledwie 18-letni zawodnik jest kluczową postacią swojego zespołu, dlatego nie może dziwić fakt, że jego usługami zainteresowali się przedstawiciele FC Barcelony. Skauci klubu co chwilę wysyłają do Katalonii pozytywne opinie na temat gry zawodnika – poinformowali dziennikarze gazety Bild.

Breel Embolo już w letnim okienku transferowym mógł odejść z FC Basel, ale Szwajcarzy zdecydowali się odrzucić propozycję transferu do Juventusu Turyn. Reprezentant Szwajcarii urodzony w Kamerunie jest wychowankiem FC Basel, a w obecnym sezonie wystąpił już w dwudziestu jeden spotkaniach, w których strzelił osiem bramek i pięciokrotnie asystował.

źródło: Bild

Opublikowany w Bez kategorii