Carlitos odejdzie z Wisły? Chce go Lech Poznań

Wisła Kraków
fot. google.com

Do bardzo ciekawych informacji dotarli dziennikarze serwisu internetowego Polsatu Sport, którzy poinformowali o możliwym transferze Carlitosa z Wisły Kraków do Lecha Poznań. Problemem może okazać się obecny kontrakt Hiszpana z Białą Gwiazdą.

– Carlitos trafił do Krakowa przed sezonem z rezerw hiszpańskiego Villarrealu i związał się z Wisłą rocznym kontraktem. Po serii kapitalnych występów władze klubu zdecydowały się w marcu aktywować klauzulę zapisaną w kontrakcie 27-latka i tym samym zatrzymać go w Krakowie na kolejny rok. Hiszpan był obrotem spraw zaskoczony, a jego agent stwierdził, że rzeczony zapis w umowie był źle sformułowany i dodał, że postara się przedłużenie umowy unieważnić – możemy przeczytać w serwisie internetowym polsatsport.pl.

Całą sytuację chcą wykorzystać działacze Lecha Poznań, którzy mieli już nawet kontaktować się z piłkarzem. Warunkiem Kolejorza jest jednak unieważnienie umowy z Wisłą Kraków, w przeciwnym wypadku poznaniaków nie będzie stać na wykupienie bramkostrzelnego napastnika.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Klauzula została skonstruowana według wytycznych PZPN. Jeśli przedłużenie zostałoby uznane za niezgodne z prawem, byłby to precedens na skalę krajową. W marcu piłkarz został poinformowany o przedłużeniu kontraktu – powiedział dyrektor wykonawczy Daniel Gołda w rozmowie z dziennikarzem gazety Sport.

źródło: Sport|polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *