Carlitos nie trafi do Lecha. Transfer do Legii Warszawa

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Wydawało się, że Lech Poznań jest bliski zakontraktowania Carlitosa. Napastnik Wisły Kraków ostatecznie zdecydował się wybrać ofertę gry w Legii Warszawa, z która powalczy w eliminacjach Ligi Mistrzów.

– Kilka dni temu wydawało się, że Carlitos – król strzelców ekstraklasy w poprzednim sezonie – trafi do Lecha Poznań. Sytuacja jednak w ostatnich godzinach zmieniła się diametralnie. W Polsce w tym momencie znacznie bliżej pozyskania ofensywnego piłkarza Wisły Kraków jest Legia Warszawa, która dogrywa szczegóły. Czy coś jej może stanąć na przeszkodzie? Wątpliwe. A jeśli już – tylko oferty zagraniczne – możemy przeczytać w serwisie internetowym onet.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kolejorz planował wydać na Hiszpana ponad jeden milion euro, ale podobną kwotę przeznaczy na innego napastnika, który latem ma trafić na Bułgarską. – Kolejorz natomiast zaczyna realizować pierwotny plan, który powstał zanim pojawiła się opcja z Carlitosem, czyli sięgać po zawodnika z listy przygotowanej przez dział skautingu. I tutaj też wiele wskazuje na to, że wyda około miliona euro. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie to także gracz z Półwyspu Iberyjskiego. O bardzo podobnej charakterystyce do Carlitosa – czytamy w tekście Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *