Carrillo nowym trenerem, Mitrović piłkarzem Wisły Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Joan Carrillo został oficjalnie nowym trenerem Wisły Kraków. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy na konferencji prasowej przyznał, że bardzo cieszy się z faktu, że mógł objąć posadę opiekuna takiego klubu.

Carrillo trenerem Wisły Kraków

– Chcę, aby drużyna wygrywała jak najwięcej spotkań i zajęła jak najlepsze miejsce. Zdaję sobie sprawę z faktu, że w wyścigu startujemy z pozycji numer 8, ale sezon chcemy zakończyć wśród najlepszych. Moim celem jest przekonanie zawodników, że naszym celem na każde następne spotkanie nie jest remis, a zwycięstwo. To jest coś czego wymagają od nas fani i klub – powiedział trener Joan Carrillo cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Tymczasem dyrektor sportowy Manuel Junco nie ukrywa, że drużyny prowadzone przez Carrillo grały niezwykle ofensywnie, co ma charakteryzować wkrótce wiślaków. – Podczas pracy w Videotonie i Hajduku drużyny prowadzone przez Carrillo biły rekordy pod względem liczby zdobywanych bramek. Ten ofensywny styl gry pasuje do filozofii Wisły – przyznał Junco.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Transfery Wisły Kraków

Tymczasem krakowianom w międzyczasie udało się sfinalizować transfer Nikoli Mitrovicia. – To środkowy pomocnik z charakterem, z zadatkami na lidera. Jest dynamicznym piłkarzem, który potrafi obsłużyć kolegę z zespołu ostatnim podaniem. W grze kombinacyjnej jest to bardzo ważne – scharakteryzował zawodnika nowy szkoleniowiec Wisły Kraków.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *