Cesc Fabregas w Manchesterze United?

chelsea londyn
fot. sport.gentside.com

Cesc Fabregas jest jednym z zawodników, którzy w letnim okienku transferowym mogą zmienić otoczenie. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy The Telegraph wynika, że pomocnik reprezentacji Hiszpanii znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United – donoszą dziennikarze The Telegraph.

Cesc Fabregas odejdzie z Chelsea?

Angielskie media już od dłuższego czasu informują o bardzo prawdopodobnym odejściu Cesca Fabregasa z Chelsea Londyn. Reprezentant Hiszpanii nie spędza na boiskach angielskiej Premier League, dlatego poważnie zastanawia się nad zmiana klubu. W obecnym sezonie wystąpił co prawda w 23 meczach, aczkolwiek wszystkie dały mu niewiele ponad 1200 minut, w tym połowę w rozgrywkach ligowych.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy The Telegraph wynika, że Cesc Fabregas poważnie zastanawia się nad zmiana otoczenia, tym bardziej, że na brak zainteresowania nie może narzekać. Zawodnika w swoim zespole chciałby mieć między innymi trener Jose Mourinho, dlatego nie można wykluczyć transferu Hiszpana do Manchesteru United.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Czerwone Diabły w ostatnim czasie nie były jednak uznawane za faworyta w wyścigu po Cesca Fabregasa. Przede wszystkim wymieniano AC Milan. Włosi wciąż naciskają na transfer niezwykle wszechstronnego zawodnika. Będziemy bacznie monitorowali temat.

źródło: transfery.info