Chequered Black na początku stycznia w sklepach!

Zastanawiacie się nad kupnem nowych butów piłkarskich? Wstrzymajcie się do początku stycznia, kiedy adidas wypuści kolejną kolekcję obuwia – Chequered Black. Robi wrażenie!

– Nowe buty piłkarskie adidas wyjdą w modelach COPA i X. Podstawowym kolorem będzie czerń z białymi akcentami oraz subtelną kratownicą, obejmującą całość cholewki – powiedział nam doradca klienta w sklepie internetowym allsports.pl.

Jednym ze sprzedawanych modeli będzie adidas Ace 17+ Pure Control. Buty stworzone z myślą o precyzji, sile i stabilności zawodnika, co ma wpłynąć na kontrolę nad piłką w trakcie gry. Nowa cholewka ma zapewnić jeszcze większą pewność  w prowadzeniu piłki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

adidas

Warto na pewno wspomnieć o butach X 1+ PureChaos. Mają zapewnić przede wszystkim maksymalną prędkość i przyspieszenie – kontynuował sprzedawca w sklepie internetowym. Super lekka konstrukcja pozwala na osiągnięcie wielkich prędkości, a jednocześnie wykonywać krótki zrywy i skręty.

Ostatnim z modeli są Copa 17.1. To swego rodzaju klasyka zapewniająca pełny komfort gry. Pozwalają wykonywać doskonałe podanie, a odpowiednie dopasowanie na pewno wpłynie na odpowiednią kontrolę nad futbolówką.

Opublikowany w Bez kategorii