Chievo Werona zainteresowane transferem Mączyńskiego!

Wisła Kraków
fot. google.com

Krzysztof Mączyński może być kolejnym zawodnikiem reprezentacji Polski, który przeniesie się do włoskiej Serie A. Okazuje się, że jego menadżer w ostatnim czasie prowadził zaawansowane rozmowy z przedstawicielami Chievo Werona – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Przypomnijmy, że na transfery do Włoch zdecydowali się Karol Linetty i Arkadiusz Milik.

Krzysztof Mączyński poprzedniego sezonu Ekstraklasy na pewno nie zaliczy do udanych, bowiem przez kontuzję nie mógł pomóc kolegom z Wisły Kraków. Środkowy pomocnik wyzdrowiał pod koniec rundy wiosennej, ale mimo to znalazł uznanie w oczach trenera Adama Nawałki, który zabrał go na Mistrzostwa Europy do Francji.

Piłkarz Wisły Kraków wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie obok Grzegorza Krychowiaka, prezentując się z niezłej strony. To spowodowało, że jego poczynaniom zaczęli bacznie przyglądać się skauci Chievo Werona. Z działaczami włoskiego klubu nie tak dawno spotkał się menadżer zawodnika, co oznacza, że jest temat ewentualnego transferu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wisła Kraków za transfer Krzysztofa Mączyńskiego żąda około jednego miliona euro, ponieważ jego kontrakt z klubem wygasa dopiero w czerwcu 2018 roku. 29-latek nie wyklucza transferu i kolejnej próby wyjazdu zagranicznego. Swego czasu miał okazję reprezentować barwy chińskiego Guizhou Renhe.

źródło: przegladsportowy.pl