Chorwat nowym trenerem Pogoni Szczecin?

Pogoń SzczecinMaciej Skorża nie tak dawno został zwolniony z zespołu Pogoni Szczecin. Drużyna pod wodzą tego szkoleniowca z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje ostatnie, szesnaste miejsce w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Obecnie działacze klubu poszukują nowego szkoleniowca. Niewykluczone, że będzie nim Chorwat.

– Po tym jak ze swoim stanowiskiem pożegnał się Maciej Skorża, jego następcy upatrywano w gronie polskich kandydatów. Na początku mówiono o Marcinie Kaczmarku, który jednak zdradził, że nikt z klubu się z nim nie kontaktował, a także Jacku Magierze. Ten drugi – ze względów regulaminowych – mógłby jednak objąć stery Pogoni dopiero na początku nowej rundy – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dziennikarzom Super Expressu udało się dowiedzieć, że obecnie dwóch najpoważniejszych kandydatów pochodzi z Chorwacji. Pierwszy z nich do Drażen Besek, a drugi Krunoslav Jurcić. Pierwzsy z nich pracował w Slavenie Belupo, NK Zagrzeb, czy Szanghaj Shenhua, a także w Zagłębiu Lubin. Jurcić z kolei w Dinamie Zagrzeb, NK Maribor, czy reprezentacji Chorwacji, gdzie pełnił rolę asystenta.

źródło: pilkanozna.pl|Super Express

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *