Czy Jakub Rzeźniczak zagra z Ajaxem Amsterdam?

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Legia Warszawa przygotowuje się do zbliżającej rundy wiosennej, a spora część kibiców zastanawia się, czy Jakub Rzeźniczak będzie w stanie zagrać w spotkaniu fazy pucharowej Ligi Europy z Ajaxem Amsterdam. Jego występ stoi pod wielkim znakiem zapytania – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Początkowo wydawało się, że Jakub Rzeźniczak szybko wróci do gry w pierwszym zespole Legii Warszawa. Złamanie dłoni okazało się poważniejsze niż przypuszczano, dlatego obecnie nie ma mowy o jego występach w meczach. Nic nie wskazuje na to, że środkowy obrońca zagra w inauguracyjnym meczu Lotto Ekstraklasy, a pod wielkim znakiem zapytania stoi również jego występ w starciu z Ajaxem Amsterdam w rozgrywkach Ligi Europy.

To jednak nie koniec problemów zdrowotnych w drużynie Legii Warszawa. – Dokładne badania przeszedł dziś Guilherme, który podczas niedzielnego treningu doznał urazu kostki. I choć Brazylijczyk porusza się na razie o kulach, to na szczęście rentgen nie wykazał nic poważnego i nie ma zagrożenia, by nie był gotowy na pierwszy ligowy mecz Arką Gdynia – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Korzystając z okazji zapraszamy do odwiedzania sklepu internetowego allsports.pl, gdzie znajdziecie wiele nowych modeli akcesoriów piłkarskich, w tym między innymi ochraniaczy.

źródło: przegladsportowy.pl