Czy Jarosław Kubicki zostanie w Zagłębiu Lubin?

fot. pilka24.com.pl

Jarosław Kubicki jest jednym z zawodników, którzy w przerwie letniej mogą odejść z zespołu Zagłębia Lubin. Środkowy pomocnik walczy o nową umowę, jednak działacze Miedziowych póki co, nie zaakceptowali propozycji zawodnika – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

– Dokładnie 470 tysięcy złotych – tyle ekwiwalentu za wyszkolenie musiałby zapłacić klub ekstraklasy, gdyby chciał pozyskać pomocnika KGHM Zagłębia Jarosława Kubickiego. Niespełna 23-letniemu piłkarzowi z końcem czerwca wygasa kontrakt. Warunków nowego dotychczas nie udało się ustalić. W poniedziałek lubinianie grają z Jagiellonią, która zimą sondowała możliwość sprowadzenia tego gracza – napisano w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Sam zainteresowany nie ukrywa, że działacze Zagłębia znają jego propozycję. Rozbieżności pomiędzy propozycjami piłkarza a klubu są jednak spore. – Zdajemy sobie sprawę, że to chłopak stąd i chcemy o niego powalczyć. Już trzy miesiące temu zaproponowaliśmy mu przedłużenie umowy na godziwych warunkach. Po świętach na wszelki wypadek złożę ofertę jeszcze raz, tym razem nie mailem, a listem poleconym – powiedział dyrektor sportowy Dariusz Motała.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *