Czy Możdżeń odejdzie z Lecha? Transfer możliwy!

fot. pilka24.com.pl
fot. pilka24.com.pl

Mijają kolejne dni, a nadal nie wyjaśniła się przyszłość Mateusza Możdżenia w Lechu Poznań. Menadżer zawodnika cały czas negocjuje z włodarzami klubu, a sam piłkarz w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego nie wyklucza odejścia do innego zespołu.

– Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, ale jestem już bliski jej podjęcia. Mam wielki szacunek dla Lecha, ale muszę myśleć o swojej przyszłości, zarówno sportowej, jak i finansowej. Priorytetem jest dla mnie wyjazd do klubu zagranicznego – powiedział Mateusz Możdżeń w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

W spekulacjach wymienia się nawet warszawską Legię, czego absolutnie nie wyklucza Mateusz Możdżeń. – W Warszawie mieszka cała moja rodzina Brat, zapalony kibic Legii, na pewno by się nie obraził […]. Jestem zawodowym piłkarzem i muszę myśleć o swojej przyszłości. Dlatego dziś jestem otwarty na każdą propozycję, zwłaszcza z klubu, który da mi możliwość rozwoju – przyznał prawy obrońca poznańskiego Lecha.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

źródło: Przegląd Sportowy|własne

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii