Czy Damian Kądzior trafi do Lecha Poznań?!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

W ostatnim czasie polskie media pisały o transferze Damiana Kądziora do Lecha Poznań. Okazuje się, że przeprowadzka wyróżniającego się zawodnika Górnika Zabrze nie jest wcale taka pewna – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

–  Przypomnijmy: Kolejorz był zdecydowany, żeby sprowadzić skrzydłowego, który kosztuje 400 tys. euro (taka kwota jest wpisana w jego kontrakcie), ale reprezentant Polski dostaje również zapytania z klubów zagranicznych i zaczął się wahać. Także ze względu na wydarzenia, do jakich doszło podczas niedzielnego meczu Lecha z Legią – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem trener Ivan Djurdjević na swojej pierwszej konferencji prasowej przyznał, że jeśli zawodnik nie jest przekonany do gry w Kolejorzu, to on nie ma zamiaru z niego korzystać. – Jeśli ktoś nie jest przekonany do gry w Lechu, to nie mamy zamiaru go zmuszać. Chcę mieć w drużynie tylko piłkarzy, którzy chcą walczyć dla Kolejorza z całych sił – podkreślił nowy szkoleniowiec Kolejorza.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *