Daniel Carvajal z kontuzją. Nie zagra na Euro 2016?

Real Madryt
fot. google.com

Nie mamy najlepszych wiadomości dla kibiców reprezentacji Hiszpanii. Okazuje się bowiem, że sztab szkoleniowy najprawdopodobniej w trakcie Mistrzostw Europy we Francji nie będzie mógł skorzystać z usług Daniego Carvajala, który nabawił się kontuzji w trakcie finału Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Realu i Atletico Madryt.

Piłkarze Realu Madryt po dogrywce i rzutach karnych zdobyli w sobotę  Ligę Mistrzów. Wspominanego meczu przeciwko Atletico nie będzie najlepiej wspominał Dani Carvajal, który nabawił się kontuzji i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Cała sytuacja miała miejsce już w 52. minucie, kiedy Dani Carvajal w niegroźnej sytuacji nabawił sie kontuzji ścięgna kolanowego i ze łzami w oczach opuszczał plac gry. Jego miejsce zajął Danilo.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy uraz Daniego Carvajala jest poważny, choć wszystko na to wskazuje, tym bardziej, że zawodnik wciąż odczuwa ból. Jeśli potwierdzą się słowa lekarzy to 24-letni zawodnik nie będzie mógł zagrać na Mistrzostwach Europy we Francji, co będzie na pewno sporym osłabieniem reprezentacji Hiszpanii. Daniel Carvajal w obecnym sezonie wystąpił w 22. spotkaniach hiszpańskiej Primera Division, w których zanotował cztery asysty. Ponadto ma na koncie osiem meczów, jednego gola i asystę w Lidze Mistrzów.

źródło: Twitter