Dimitri Payet na celowniku Manchesteru United

manchester united
fot. Flamenco Sun

Dimitri Payet może już niebawem pożegnać się z zespołem West Ham United. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety The Mirror wynika, że piłkarz reprezentacji Francji znalazł się w kręgu zainteresowań Manchesteru United. Do zmiany klubu miałoby dojść jeszcze w zimowym okienku transferowym.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Dimitri Payet jest bez dwóch zdań kluczową postacią West Ham United w rozgrywkach angielskiej Premier League. To jednak nie koniec, ponieważ reprezentant Francji udanie zaprezentował się również na czerwcowych Mistrzostwach Europy. Bardzo dobra dyspozycja 29-letniego zaowocowała więc wzrostem zainteresowania jego osobą na rynku transferowym. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety The Mirror wynika, że piłkarz znalazł się w kręgu zainteresowań działaczy Manchesteru United.

Angielscy dziennikarze twierdzą, że trener Jose Mourinho poszukuje zawodnika, którego zadaniem będzie regulowanie tempa gry. To właśnie dlatego na jego celowniku znalazł się Dimitri Payet. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety The Mirror wynika, że Czerwone Diabły za jego transfer są gotowe zapłacić około trzydzieści pięć milionów funtów. Do zmiany klubu miałoby dojść już w zimowym okienku transferowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto dodać, że Dimitri Payet w obecnym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach angielskiej Premier League, w których strzelił jednego gola i zanotował sześć asyst. Ponadto ma na koncie jedno trafienie w dwóch meczach Pucharu Anglii.

źródło: The Mirror