Domagoj Antolić nowym piłkarzem Legii Warszawa

Legia Warszawa
fot. google.com

Legia Warszawa jest o krok od pozyskania nowego zawodnika. Do stolicy przyleciał bowiem Domagoj Anolić, który dzisiaj przejdzie testy medyczne, a następnie złoży podpis pod trzyletnią umową z liderem Lotto Ekstraklasy. Żadna ze stron nie zdradziła kwoty transferu Chorwata.

– 27-latek od początku sezonu pełnił rolę kapitana Dinama. Pod koniec listopada, pomocnik stracił opaskę. Chorwaccy dziennikarze wspominają, że ostatnie miesiące zawodnika nie były najlepsze. Ich zdaniem był to efekt przesytu i potrzeby nowych wyzwań – możemy przeczytać w serwisie internetowym legia.net. Domagoj Antolić doskonale zna się z trenerem Romeo Jozakiem, który namówił na grę przy Łazienkowskiej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Chorwat jest 27-letnim zawodnikiem mającym 179 centymetrów wzrostu. -Jego wartość rynkowa szacowana jest na 2 mln. euro. W trakcie swojej kariery klubowej wystąpił łącznie w 238 meczach, w których strzelił 23 bramki. Dwukrotnie brał udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA (sezony 2015/16 i 2016/17), występując w ośmiu spotkaniach, m.in. z Bayernem Monachium, Arsenalem i Juventusem – czytamy dalej. Domagoj Antolić ma na swoim  koncie również sześć meczów w reprezentacji Chorwacji, po raz ostatni w styczniu 2017 roku.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *