Dominik Furman wypożyczony do Hellas Verona

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Jeszcze kilka dni temu za pośrednictwem naszej strony internetowej informowaliśmy Was o odejściu Dominika Furmana, którego wypożyczenie do Legii Warszawa skrócono o pół roku. Środkowy pomocnik wrócił do francuskiej Tuluzy, jednak tam również nie zagrzał długo miejsca – czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Dziennikarzom polskiego dziennika udało się dowiedzieć, że Dominik Furman będzie kontynuował swoją karierę w rozgrywkach włoskiej Serie A. Środkowy pomocnik pod koniec okienka transferowego ma podpisać kontrakt z Hellas Verona, w którym występuje obecnie inny Polak – Paweł Wszołek. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do podpisania umowy z Włochami ma dojść już w poniedziałek.

Przypomnijmy,  że Dominik Furman trenował z zespołem Legii Warszawa na pierwszym zgrupowaniu na Malcie, jednak przedstawiciele klubu ostatecznie zdecydowali się skrócić jego wypożyczenie, dlatego wrócił do Tuluzy. Okazuje się jednak, że we Francji również nie zagrzeje długo miejsca, ponieważ trafi do włoskiego Hellas Verona. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, na jak długo zostanie wypożyczony.

Dominik Furman jest wychowankiem Legii Warszawa, skąd w styczniu 2014 roku odszedł do Tuluzy. Pomocnik nie potrafił na stałe przebić się do pierwszego składu, dlatego został wypożyczony do ekipy wicemistrzów Polski. W obecnym sezonie wystąpił w czternastu spotkaniach, w których strzelił dwie bramki i dwukrotnie asystował. Ponadto ma na koncie osiem występów w rozgrywkach Ligi Europy.

źródło: przegladsportowy.pl