Dominik Nagy nowym piłkarzem Legii Warszawa!

Legia Warszawa
fot. google.com

Działacze Legii Warszawa w letnim okienku transferowym pozyskają kolejnego obiecującego zawodnika. Dziennikarzom portalu internetowego weszlo.com udało się dowiedzieć, że na celowniku mistrzów Polski znalazł się Dominik Nagy reprezentujący barwy Ferencvarosu Budapeszt.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Dominik Nagy już półtora roku temu znajdował się w kręgu zainteresowań Legii Warszawa. – Właściwie był naszym głównym celem transferowym od bardzo dawna – powiedział prezes Bogusław Leśnodorski w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego weszlo.com. Okazuje się, że mistrzowie Polski dopięli swego, dlatego niebawem powinno dojść do podpisania kontraktu z pomocnikiem reprezentacji Węgier.

– Jest niezwykle utalentowany technicznie, do tego potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji boiskowej, jest elastyczny. Rywal może być zdyscyplinowany w defensywie, a on i tak dzięki swojej kreatywności potrafi go oszukać – skomentował trener Fekete Tivadar. Warto dodać, że 21-latek jest perspektywicznym piłkarzem, dlatego ten transfer należy traktować jako inwestycję w przyszłość.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Dominik Nagy jest wychowankiem zespołu Pesci MFC, skąd trafił do Kozarmisleny, a następnie do Ferencvaros Budapeszt. W obecnym sezonie wystąpił w siedmiu spotkaniach ligi węgierskiej, w których strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty. Łącznie na boiskach pierwszej ligi zagrał w trzydziestu pięciu meczach, zdobywając dwa gole i siedmiokrotnie asystując. Obecnie przebywa na zgrupowaniu pierwszej reprezentacji Węgier.

źródło: weszlo.com