Eduardo Da Silva, Hlousek i Szymański z kontuzjami!

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Legii Warszawa w swoim pierwszym meczu towarzyskim przegrali 2-3 z zespołem SC Barcelona. Mistrzowie Polski wczorajsze spotkanie okupili trzema kontuzjami.

Jeszcze w pierwszej połowie z boiska musiał zejść Adam Hlousek. Boczny obrońca z Czech po jednym ze starć z rywalem odczuł ból w lewym kolanie, dlatego wspólnie ze sztabem szkoleniowym zdecydowali, żeby zejść z placu gry. Jego miejsce na boisku zajął Artur Jędrzejczyk.

To jednak nie koniec, ponieważ przed przerwą boisko opuścił Sebastian Szymański. Młody piłkarz również po jednym ze starć został opatrywany przez klubowych lekarzy. Ostatecznie zszedł z placu gry, a w jego miejsce wszedł Kasper Hamalainen.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

W drugiej połowie trener Romeo Jozak wpuścił na boisko Eduardo Da Silvę. Były reprezentant Chorwacji zaliczył tylko kilkunastominutowy epizod, po tym jak jeden z przeciwników uderzył go w plecy.

– Eduardo został uderzony kolanem w kręgosłup i najprawdopodobniej przesunął mu się kręg w kręgosłupie. Kontuzja wynikła z tego, że jego ciało w chwili zderzenia było za bardzo rozluźnione, zrelaksowane. Poczuł mocny ból, a problemy z kręgosłupem to poważna sprawa, dlatego zdecydowaliśmy się zdjąć go z boiska. Natomiast Hlousek i Szymański mają mocne i bolesne stłuczenia – wyjaśnił trener Romeo Jozak w rozmowie z oficjalną stroną internetową Legii Warszawa.

źródło: legia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *