Elektrostymulator Compex SP 8.0 dla piłkarzy!

Grasz w piłkę nożną, ale chcesz być jeszcze lepszym? To bardzo dobrze o Tobie świadczy. Nie spoczywasz na laurach i chcesz pracować nad sobą. Nie tak dawno usłyszeliśmy o dość ciekawej metodzie, dzięki której trening piłkarski może być jeszcze efektywniejszy. Elektrostymulacja mięśni jest coraz częściej wykorzystywana wśród piłkarzy nożnych.

Podstawą dobrej dyspozycji jest odpowiednio zbudowana siła fizyczna nóg. Dobrze dobrane treningi sprawią, że staniesz się dynamiczniejszy i szybszy, a tym samym nie będziesz miał sobie równych. Oprócz treningów typowo piłkarskich, warto skupić się również na wzmacnianiu poszczególnych partii mięśniowych, w tym nóg.

Elektrostymulacja mięśni dla piłkarzy

Anthony Stewart za pośrednictwem Twittera pokazał niezwykle skuteczne ćwiczenie na wzmocnienie nóg – piłka i taśma pozwalają pracować nad stabilizacją, natomiast elektrostymulacja pobudza wszystkie włókna mięśniowe, dzięki czemu trening jest jeszcze efektywniejszy. W tym wypadku polecamy elektrostymulator mięśni Compex SP 8.0.

 

Zasada działania elektrostymulacji jest bardzo prosta. Urządzenie dokładnie naśladuje proces, który zachodzi kiedy mózg zmusza mięśnie do skurczu. Kiedy decydujemy się na spięcie mięśnia nasz mózg przesyła sygnał elektryczny, który za pośrednictwem włókien nerwowych dociera do mięśnia, a ten z kolei reaguje skurczem.

W przypadku elektrostymulacji, mięsień ruchowy jest pobudzany przez kontrolowane impulsy elektryczne, co gwarantuje efektywność, bezpieczeństwo i komfort użycia. W rzeczywistości, mięśnie nie rozróżniają dobrowolnych skurczy (prowokowanych przez mózg) od tych wywołanych sztucznie: działanie jest dokładnie takie samo. Jest to zupełnie naturalne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *