Eric Bailly nowym transferem FC Barcelony?!

fot. wikipedia przez google.pl
fot. wikipedia przez google.pl

Nie od dzisiaj wiadomo, że przedstawiciele FC Barcelony w letnim okienku transferowym zamierzają sprowadzić do swojego zespołu nowego zawodnika grającego na pozycji środkowego obrońcy. Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Mundo Deportivo wynika, że w orbicie zainteresowań znalazł się Eric Bailly reprezentujący barwy Villarealu.

Przedstawiciele FC Barcelony doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że ich zespół wymaga wzmocnień w letnim okienku transferowym. Sztab szkoleniowy w pierwszej  kolejności myśli o wzmocnieniu linii defensywnej, dlatego rozgląda się za kandydatami. Tymczasem w dzisiejszym wydaniu Mundo Deportivo możemy przeczytać, że na celowniku Katalończyków znalazł się Eric Bailly reprezentujący barwy Villarealu.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Jeszcze nie tak dawno w zagranicznych mediach padały nazwiska Maquinhosa, Aymerica Laporte, czy Jose Gimeneza. Tym razem wybór padł na 22-letniego zawodnika Villareal. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Eric Bailly mógłby zostać sprzedany za maksymalnie 25 milionów euro, co jest kwotą do przyjęcia przez FC Barcelonę. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w obecnym sezonie wystąpił w 24. spotkaniach hiszpańskiej Primera Division. Ponadto ma na koncie jednego gola w sześciu meczach Ligi Europ.

źródło: transfery.info