Fabinho w FC Barcelonie? Oferta transferowa!

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Działacze FC Barcelony pomimo zakazu transferowego, poważnie myślą o wzmocnieniu zespołu zimą 2016 roku. Katalończycy będą zmuszeni sprowadzić prawego obrońcę, co jest związane z niepewną przyszłością Daniego Alvesa. Okazuje się, że na celowniku klubu znalazł się Fabinho reprezentujący barwy AS Monaco.

Już wcześniej za pośrednictwem strony internetowej pilka24.com.pl poruszaliśmy temat Daniego Alvesa. Doświadczony Brazylijczyk najprawdopodobniej przedłuży kontrakt z FC Barceloną, ale mimo to, Katalończycy chcą już w przerwie zimowej 2016 roku sprowadzić do siebie kolejnego zawodnika grającego na tej pozycji. Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Mundo Deportivo wynika, że na celowniku klubu znalazł się Fabinho grający obecnie w AS Monaco.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Fabinho jest formalnie zawodnikiem portugalskiego Rio Ave, jednak ostatnio gra na wypożyczeniu w AS Monaco. 21-letni zawodnik jest również obserwowany przez przedstawicieli Arsenalu Londyn. Tymczasem z informacji hiszpańskich mediów wynika, że za transfer prawego obrońcy trzeba wyłożyć 12 milionów euro.

źródło: Mundo Deportivo

Opublikowany w Bez kategorii