FC Barcelona obserwuje nowych piłkarzy!

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Działacze FC Barcelony myślą intensywnie na temat letnich wzmocnień pierwszego zespołu. Skauci klubu podróżują po całym świecie w celu znalezienia odpowiednich zawodników. Przedstawiciel klubu był obecny na czwartkowym spotkaniu Villareal z Liverpoolem w półfinale Ligi Europejskiej.

Dziennikarzom hiszpańskiej gazety Sport udało się dowiedzieć, że skaut Robert Fernandez pojawił się w czwartek na stadionie El Madrigal, gdzie na żywo oglądał mecz półfinału Ligi Europejskiej pomiędzy zespołami Liverpoolu i Villareal. Z nieoficjalnych informacji miejscowych mediów wynika, że wysłannik Dumy Katalonii przyjechał oglądać Philippe Coutinho reprezentującego barwy The Reds.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Okazuje się jednak, że 23-letni zawodnik nie jest jedynym obserwowanym przez FC Barcelonę zawodnikiem. W dzisiejszym Sporcie możemy przeczytać, że Duma Katalonii jest również zainteresowana transferem Erica Bailly’ego grającego w hiszpańskiej drużynie. Środkowy obrońca miałby okazać się sporym wzmocnieniem linii defensywnej. Oczywiście będziemy na bieżąco śledzili doniesienia z Półwyspu Iberyjskiego.

źródło: Sport|transfery.info