FC Barcelona szuka nowego napastnika!

FC Barcelona
fot. pinterest.com

Niewykluczone, że już niebawem szeregi FC Barcelony wzmocni nowy zawodnik występujący na pozycji napastnika. Hiszpańskie media donoszą, że Katalończycy zaczęli poważnie zastanawiać się nad sprowadzeniem nowego snajpera, który miałby rywalizować o miejsce w składzie z Luisem Suarezem.

– Działacze Blaugrany wierzyli, że idealnym rezerwowym będzie Paco Alcacer. 23-letni Hiszpan nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei. Wszystko na to wskazuje, że zimą zamieni stolicę Katalonii na Wyspy Brytyjskiego. Jego pozyskaniem jest zainteresowany m.in. Southampton FC – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

FC Barcelona rozpoczęła zatem poszukiwania nowego napastnika. Ważnym elementem negocjacji jest fakt, że nowy zawodnik będzie musiał początkowo pogodzić się z rolą rezerwowego. Ciężko bowiem wyobrazić sobie, żeby Luis Suarez był jedynie graczem wchodzącym z ławki rezerwowych.

– W najbliższym meczu Pucharu Króla szansę gry ma otrzymać 22-letni Jose Manuel Arnaiz, który od początku sezonu prezentuje wysoką formę w rezerwach Barcelony (cztery bramki w ośmiu meczach). Napastnik został pozyskany latem za milion euro z Realu Valladolid – podsumowano w materiale.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *