Filip Mladenović nowym piłkarzem Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk
fot. Google

Działacze Lechii Gdańsk wzmacniają swój zespół w przerwie zimowej. Kontrakt z klubem podpisał bowiem Filip Mladenović, który występuje na pozycji lewego obrońcy. Nowy gracz będzie rywalizował o miejsce w składzie z Jakubem Wawrzyniakiem.

– Do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy Lechia Gdańsk przystąpi znacząco wzmocniona. Z wypożyczeń do klubu powrócili m.in. Milen Gamakow czy Gerson, a do tego w piątek 3,5-letnią umowę z ekipą z Trójmiasta podpisał Ariel Borysiuk. Dzień później gdańszczanie ogłosili kolejny transfer. Lechia potwierdziła, że do klubu trafił Filip Mladenović – lewy obrońca, który ma za sobą sześć meczów w reprezentacji Serbii – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Cieszę się, że trafiam do Lechii Gdańsk, gdzie liczę na regularne występy. Chciałbym pomóc zespołowi w uzyskiwaniu jak najlepszych wyników. W drużynie Lechii znam już kliku piłkarzy, np. Rafała Wolskiego i Sławomira Peszkę kojarzę z meczów reprezentacji Polski, poza tym jest tu Milos Krasić, który jest uznaną postacią w Serbii i którego darzę olbrzymim szacunkiem. Rzecz jasna znam również pozostałych graczy, którzy pochodzą z Bałkanów, czyli Olivera Zelenikę i Mato Milosa. Mam nadzieję, że szybko zaaklimatyzuję się w zespole i zdobędę zaufanie trenerów – powiedział Filip Mladenović po podpisaniu 2,5-letniego kontraktu z Lechią Gdańsk.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *