Fiodor Cernych odchodzi z Jagiellonii Białystok!

typy bukmacherskie na dzisiaj
fot. flickr.com

Wszystko wskazuje na to, że Jagiellonia Białystok już niebawem straci bardzo ważnego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że Fiodor Cernych znalazł się w kręgu zainteresowań angielskiego Middlesbrough.

Fiodor Cernych po udanym dla siebie sezonie wzbudził zainteresowanie silniejszych klubów. Wiele wskazuje na to, że reprezentant Litwy niebawem przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie, ponieważ jego transferem poważnie zainteresowani są działacze Middlesbrough. Angielskie media donoszą, że napastnik był już nawet widziany na lotnisku, ponieważ ma wylecieć na testy medyczne. Jagiellonia Białystok na jego transferze miałaby zarobić około jednego miliona euro.

– Przedstawiciele angielskiego klubu już dwa miesiące temu zgłaszali się po skrzydłowego, ale Jagiellonia przekazała piłkarzom, że dopóki klub rywalizuje w europejskich pucharach, nikt nie dostanie zgody na transfer. Po odpadnięciu z eliminacji Ligi Europy, klub z Podlasia postanowił wysłuchać ofert – możemy przeczytać w Przeglądzie Sportowym.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Dodajmy, że zespół Middlesbrough w nowym sezonie powalczy w rozgrywkach angielskiej Championship. Celem drużyny jest jednak awans do Premier League, w czym pomóc ma między innymi Fiodor Cernych.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *