Frankowski i Cernych mogą odejść z Jagiellonii

typy bukmacherskie na dzisiaj
fot. flickr.com

Jagiellonia Białystok może już niebawem stracić dwóch kluczowych zawodników. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika bowiem, że z klubem mogliby się pożegnać Przemysław Frankowski i Fiodor Cernych.

– Jesteśmy takim klubem, że co okno transferowe ktoś musi nas opuścić, żebyśmy mogli odpowiednio funkcjonować. Na świecie nie musi sprzedawać tylko jeden klub: Real Madryt. Ostatnio nawet Barcelona musiała sprzedać Neymara – powiedział trener Ireneusz Mamrot w trakcie programu Liga+ Extra.

To oznacza, że Jagiellonia Białystok może już zimą sprzedać Przemysława Frankowskiego, którym interesują się już zagraniczne kluby. Nie tak dawno jeden milion euro za jego transfer chcieli dać włodarze francuskiego Caen. – Przemek jest stosunkowo młodym zawodnikiem, a już doświadczonym. Cały czas się rozwija. Jeśli pojawi się atrakcyjna oferta zarówno dla niego, jak i dla klubu, to trzeba będzie ją rozważyć – dodał szkoleniowiec.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

W grę wchodzi również odejście Fiodora Cernycha. W tym wypadku jednak chodzi o umowę, która wygasa w czerwcu 2018 roku. To oznacza, że reprezentant Litwy już w styczniu może znaleźć sobie nowego pracodawcę i podpisać z nim kontrakt. – Zawodnik ponoć nie pali się do przedłużenia współpracy z Jagą, bo chce się spróbować w lepszej lidze – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *