FSV Mainz zainteresowane transferem Michała Pazdana

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Michał Pazdan jest bez dwóch zdań jednym z zawodników, którzy dzięki dobrym występom na Mistrzostwach Europy może zasłużyć na transfer do silniejszej ligi. Wczoraj informowaliśmy Was o zainteresowaniu z angielskich klubów, a teraz okazuje się, że do gry wkraczają działacze niemieckiego FSV Mainz – poinformowali dziennikarze portalu internetowego sportowefakty.wp.pl.

Środkowy obrońca reprezentacji Polski jest bez wątpienia kluczową postacią na trwających Mistrzostwach Europy. Michał Pazdan udanie zaprezentował się w spotkaniach fazy grupowej, a także w pojedynku 1/8 finału przeciwko Szwajcarom. Wczoraj dziennikarzom Daily Mirror udało się dowiedzieć, że zawodnik Legii Warszawa znajduje się w orbicie zainteresowań klubów z Anglii, natomiast na stronie internetowej sportowefakty.wp.pl możemy przeczytać o propozycji gry w FSV Mainz.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto w tym momencie dodać, że 28-letni defensor już pewien czas temu otrzymał propozycję gry w niemieckiej Bundeslidze, ale postanowił kontynuować karierę w Legii Warszawa, gdzie miał większe szanse na regularną grę i wywalczenie miejsca na Euro 2016. Teraz sytuacja się zmieniła, dlatego Michał Pazdan na pewno będzie zainteresowany przeprowadzką do zdecydowanie silniejszej ligi niż polska Ekstraklasa.

źródło: sportowefakty.wp.pl