Gikiewicz w Tobole Kostanaj

fot. flickr.com
fot. flickr.com

Dość niespodziewanie na transfer zdecydował się Łukasz Gikiewicz. Dotychczasowy zawodnik Omonii Nikozja rozwiązał kontrakt z klubem, po czym podpisał umowę z zespołem Tobole Tostanaj. Były napastnik Śląska Wrocław będzie więc kontynuował swoją karierę w Kazachstanie, co jest dość nietypowym krokiem wykonanym przez polskiego zawodnika.

– Dziękuję tym, którzy dali mi możliwość walki o miejsce w składzie najlepszego zespołu na Cyprze. Pozostawiłem tu wielu przyjaciół, dziękuję też zarządowi, wszystkim pracownikom i trenerom oraz kibicom Omonii – napisał napastnik w oficjalnym oświadczeniu. Łukasz Gikiewicz rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Omonią Nikozja, po czym związał się umową z kazachskim Tobolem Kostanaj. – Jestem bardzo zadowolony z szansy, którą otrzymałem, by być częścią najlepszego zespołu na Cyprze. To była dla mnie przyjemność – dodał napastnik. Z uwagą będziemy śledzić poczynania Gikiewicza w Kazachstanie. Piłkarz w ostatnim czasie dość regularnie trafiał do bramki rywali.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

Transmisję NA ŻYWO w bardzo dobrej jakości ze wszystkich spotkań ligi polskiej i zagranicznych znajdziecie na stronie internetowej www.meczenazywo.com.pl. Gorąco zachęcamy do śledzenia.

Opublikowany w Bez kategorii