Grzegorz Krychowiak odchodzi z PSG!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Krychowiak pożegna się z zespołem Paris Saint Germain. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski nie znalazł się w kadrze drużyny na tournee po Stanach Zjednoczonych. Polak będzie teraz szukał nowego klubu – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Sztab szkoleniowy PSG podał listę zawodników, którzy mają udać się na tournee po Stanach Zjednoczonych. Wśród powołanych zabrakło miejsca dla Grzegorza Krychowiaka, który latem najprawdopodobniej zmieni otoczenie. – Gdy nie jedziesz na obóz, dostajesz wyraźny sygnał, że musisz się rozglądać za innym klubem – powiedział Marek Jóźwiak w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

Gdzie odejdzie Grzegorz Krychowiak?

Wielu kibiców zadaje sobie to pytane. Niewykluczone, że Grzegorz Krychowiak odejdzie z Paris Saint Germain, zamieniając Francję na Włochy. W grę wchodzi między innymi transfer do Interu Mediolan, który od dłuższego czasu interesuje się pomocnikiem reprezentacji Polski.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Trochę nie rozumiem tego, co dzieje się w PSG. Widać, że w tym klubie są jakieś tarcia. Początkowo wysyłano sygnały, że nie zamierzają pozbywać się Krychowiaka. Teraz nie jedzie na obóz z drużyną. W ten sposób raczej utrudnią sobie uzyskanie wyższej ceny za Grześka – powiedział z kolei ekspert Stefan Białas.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *