Guilherme i Malarz mogą odejść z Legii Warszawa!

Legia Warszawa
fot. google.com

Wiele wskazuje na to, że w przerwie zimowej może dojść do sporych roszad w zespole Legii Warszawa. Okazuje się bowiem, że z zespołem trenera Romeo Jozaka mogą pożegnać się Arkadiusz Malarz oraz Guilherme – możemy przeczytać w materiale opublikowanym na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Guilherme jest zawodnikiem, któremu wraz z końcem 2017 roku wygasa umowa z Legią Warszawa. Brazylijczyk może zatem w każdym momencie zakomunikować odejście z Łazienkowskiej. – Kilka tygodni temu przedstawiliśmy Guilherme ofertę nowego kontraktu – powiedział Ivan Kepcija pełniący obowiązki dyrektora technicznego. Pomocnik nie jest jednak usatysfakcjonowany ofertą, ponieważ chciałby rocznie zarabiać około pół miliona euro.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Niewykluczone, że zimą z zespołem pożegna się również Arkadiusz Malarz, którego kontrakt wygasa w czerwcu 2018 roku. – Jeszcze mocniejszym ogniwem Legii jest bramkarz. W tym sezonie Malarz nie puścił gola w siedmiu meczach – to najlepszy bilans w ekstraklasie. Ze średnią 6,0 jest najwyżej ocenianym zawodnikiem mistrza Polski w tych rozgrywkach. W sobotę Michał Kołodziejczyk ze „Sportowych Faktów” poinformował na Twitterze, że niedawno bramkarz usłyszał od szefów klubu, że nie dostanie propozycji nowej umowy i może być tak, że już zimą odejdzie z zespołu – czytamy dalej.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *