Guilherme przedłuży kontrakt z Legią Warszawa

Legia Warszawa
fot. google.com

Wiele wskazuje na to, że Guilherme będzie kontynuował karierę w zespole Legii Warszawa – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Brazylijczyk niebawem powinien podpisać nowy kontrakt z mistrzem Polski.

– Będę miał okazję spotkać paru znajomych, którzy grają w wielkich klubach – powiedział Guilherme na temat ostatniej informacji o wylocie Legii Warszawa na turniej Florida Cup do Stanów Zjednoczonych.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że zawodnikowi już niebawem wygasa kontrakt z Legią Warszawa i do tej pory jego przyszłość stała pod wielkim znakiem zapytania. – Teraz koncentruję się przede wszystkim na tym, by wypełnić kontrakt. Rozmowy o nowej umowie trwają, niedawno spotkałem się z dyrektorem technicznym Ivanem Kepciją i powiedziałem, że chcę zostać w Legii. Nigdy na nic nie narzekałem, w Warszawie jest mi dobrze. Nie wszystko zależy tylko ode mnie. Skoro są dobre chęci z obu stron, to nie widzę żadnych przeszkód. Mam nadzieję, że się dogadamy – kontynuował piłkarz.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ostatnie rozmowy mówiły o umowie do 2020 roku, na mocy której Brazylijczyk chciałby zarabiać około 40 tysięcy euro miesięcznie, a więc podwoiłby wówczas swoje zarobki. – Do końca października ma zapaść ostateczna decyzja. Brazylijczyk prawdopodobnie zaakceptuje propozycję Legii, ale w umowie będzie zapis, że w wypadku otrzymania zagranicznej oferty klub nie będzie mu robił problemów z wyjazdem i nie zażąda więcej niż około milion euro – podsumowano w materiale Przeglądu Sportowego.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *